Listopad 2013

Sněžné probuzení

15. listopadu 2013 v 9:05 | Tsunade |  Můj všední život
Když jsem dnes ráno vstala, přivítaly mě za oknem první sněhové vločky snášející se k zemi. Že si ale letos daly na čas! Bohužel po dopadu hnedle roztávaly, ale i to už byl pokrok. Jak jsem zjistila, tak patřím mezi tu hrstku lidí, co milují sníh, ale opravdu milují zimu.

Asi v lednu před 6 lety jsem poprvé začala koukat na své první anime (vyjímaje pokémony :-)). Byl to naruto, který se se mnou samozřejmě táhne až do teď. Naruto mi hodně ovlivnil život. Zažila jsem s ním ty nejlepší chvíle a získala díky němu svou první nejlepší kamarádku, se kterou jsme se už nikdy nerozhádaly (včera mě teda neštvala :-)).

Na nebi jsou všude pěkné sněhové mraky, ale vzhledem ke čtyřem stupňům, to vypadá spíš na déšť. A já si mam jít koupit do města tepláky... budu jak zmoklá slepice :-D. Jen se trochu bojim, aby mě nikdo raději nepotkal :-D a asi taky pěkně promrznu. No nic, ještě je brzo fňukat, takže:

Všem přeji krásné ráno a pěkný pátek!

Jídelníček No2.

14. listopadu 2013 v 6:04 | Lucie |  "Návrat k mému hubenému já!"
Jak to jistě všichni dobře znáte, návštěva u rodičů aa prarodičů je synonymem pro obžérstí, nebo alespoň u nás. Babi má pocit že nejim dost pořádně a mamka, že hladovim a tak mě obě pěkně nacpali. :-D No, moc úspěšně jsem se nebránila, takže s dietou byl amen. Tak snad zítra to bude zas v normálu. Držte mi palce. Tak mějte se krásně a skládejte básne, ahoj!

Jídelníček No1.

12. listopadu 2013 v 19:32 | Lux |  "Návrat k mému hubenému já!"

Tak co že jsem to des zbodla?


Snídaně: ovesná kaše s medem a skořicí
Svačina: 2 knekebroty s florou a šunkou
Oběd: rybí polévka a kuřecí maso na špenátu (to byl blivajz fůůj!)
Svačina: jablíčka a plechovka koly
Večeře: Hranolky z domácích brambor a vejce

Jak jsem sportovala?

20 minut rotoped

Pocity z dneška?

Jídelníček sice vůbec nebyl dokonalý, ale i tak jsem v něm snížila přísun kalorií oproti jiným dnům. A pohyb jsem nějaký také měla, takže pro začátek... ujde ;-).

A co si myslíte vy? Co jsem měli dobrého a na čem hrešíte?

Jsem zpět!

12. listopadu 2013 v 8:42 | Lux |  Můj všední život
Ano, ano, už je to tady!
Jsem zpět a moc se za tu dlooooouhou pauzu omlouvám. Co se stalo? Přišla maturita, špetka stresu a nakonec zapomnění na vás. Je mi to moc líto. Je mi jasné, že jsem přišla i o čtenáře, ale věřte, že já to nějak napravím. ;-)