Povánoční nástup

3. ledna 2013 v 22:16 | Lux |  "Návrat k mému hubenému já!"
Tak, jsem tu zpět po přesně měsíci flákání. Mohla bych vám vyprávět, co vše se dělo, a jak to bylo těžké, ale byly by to výmluvy. Některé z vás si možná řeknou, že trapka ako já tu nemá co dělat, ale já vám něco povím. Odkládání a neúspěch je běžný, a právě proto tu bojuji, aby ten kolotoč přestal.

Tak a teď nějaké novinky ohledně váhy:
Během prosince, někdy z kraje jsem se vyšplhala až na 88,2 kg. Byl to boj, stres a děs!
24.12.2012 jsem už ale zas držela opratě své váhy v rukou já a dostala se na 86,8 kg.
31.12.2012, čili na Silvestra jsem po vánocích přibrala na 87,3 kg. Jedná se tedy o půl kila, což mi tak strašné nepřijde.

Před pár dny jsem začla ob den posilovat. Vždy 50 dřepů, kliků sklapovaček a pak protáhnout a ty dny mimo jakoukoli aktivitu, třeba jógu, kolo, plavání. Je to hodně namáhavé a vše mě bolí. Poprvé jsem se špatně protáhla a to byl boj!

Za měsíc mám maturák a musím konstatovat neůspěch, protože místo abych shodila kyla, tak jsem je nejdřív nabrala, a ty co jsem nabrala jsem pak musela těžce shazovat. Ale i to je úspěch. Jednoduše je nejlepší jediné pravido, jak jsem si vyzkoušela: Jíst málo!

Takže pro ty, kdo nademnou ještě nezlomil hůl: držte mi palce!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 recacha recacha | Web | 5. ledna 2013 v 1:49 | Reagovat

palce ti držím i nadále, ale jíst málo mi nepřijde moc dobré, protože přijde přejedení, lepší je zdravá a pravidelná strava, ale také záleží na tom, co přesně myslíš tím jíst málo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama