Confidence (sebevědomí); krok no.2

7. srpna 2011 v 22:30 | Lus |  Sebevědomí<3
Jakmile se mi podařilo se nepracně donutit, abych o sebe začal více pečovat, přestože mi to i nadále přišlo zbytečné, byl čas znovu otevřít jahůdkový sešit.

" Samozřejmě jsem do něj dělala i vedlejší zápisy stylu, že se mi podařilo si bezmyšlenkovitě zapilovat nehet, ne ho okousat. Také je tam zápis ze dne, kdy jsem se vydala ke kadeřnici, apod."

Chvilku mi trvalo, než jsem se rozhodla, jaký úkol si dám tentokrát, ale pak jsem se podrbala na ruce, a skřípění suché kůže mi dalo jasnou nápověď.

No.:2
Pro zatím obden (časem deně) se donutím namazat svou pokožku hydratačním mlékem, budu pravidelně odličovat svou pleť a následně taktéž hydratovat. Jednou týdně si dopřeji tělový peeling (klidně i domácí ) { http://www.krasojizda.cz/domaci-ozivujici-medovy-peeling-krx-138-5957-0qdom%C3%A1c%C3%AD+t%C4%9Blov%C3%BD+peeling.html } a jednou týdně výživnou masku na obličej (klidně i domácí ){ http://www.asistentka.cz/node/9391 }. Každý večer namaži své ruce krémem a obden promaži i svá chodidla.
Jako malý pod úkol si dodám upravené obočí (je samozřejmost, že ten kdo se tím nikdy nezabýval, asi nebude vědět, jak na to, ale pro takové případy je mnoho servrů, případně Tutorialy na you tube.

Pro někoho je takováto péče samozřejmost, ale pro mě tomu tak vždy nebylo. Jsem a byla jsem sportovkyně a studentka tělem i duší, tudíž na tyto věci šla veškerá má energie a čas. Pak se není ale čemu divit, že jsem si nevypěstovala kladný vztah sama k sobě. Ono, jak bych si mohla vzít krásnou sukni a cítit se v ní dobře, když bych v ní měla suchou pokožku nohou. Ale nejde jen o to, co je vidět. pokožka je pak hebká na dotek, a vy máte ten úžasný pocit, že jste měla pět minut jen prosebe (víc času to nezabere). Navíc, jak jsem řekla již v úvodním článku, úspěch je v malých krocích.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama