V čem je jejich krása?

3. července 2011 v 8:36
Zajímalo by mě, v čem spočívá jejich až téměř nadpřirozená krása. Proč jim muži podléhají, a ony ač jsou sebechudší, tak vypadají úchvatně? Nemusíte je vidět v krásných šatech, ani v značkovém oblečení, a přitom jsou stále jak panenky krásné!
Jak to dělají je ale zřejmé. Všichni to víme, ale všichni jsme moc pohodlní na to, abychom je napodobovali. Víme, že to souvisí s jejich životním stylem, tak si to projistotu všechno schrneme. jaký je jejich životní styl?

1. Všichni víme, co se jí nejen v Japonsku, ale v celé Asii. Jsou to hlavně ryby, tofu, rýže a soja. K tomu jsou japonky neuvěřitelnými konzumenty zeleniny, bylin a nějakého toho ovoce. Hlavním pravidlem pro ně je, že jídlomusí vypadat krásně a barevně a musí ho být jen malá porce. No, a příprava takového jídla chce přeci jen nějaký ten čas, že.

2. Pitný režim. Učí se jej dodržovat už děti ve školách. Voda je prostě základ hmoty! Nesmí se
ale zapomínat na zelený čaj, který nejen že hydratuje, ale také očisťuje.

3. A očistné kůry jsou právě dalším bodem. Pro japonce je zdraví, vyrovnanost a
pohoda těla, ale i duše nesmírně důležitá. Provádějí různá klidová a dechová cvičení. Dodržují očistné kůry a pijí speciální směsi čaje.

4. Jistě, všichni známe ty nádherné idealogické obrázky, ne kterých cvičí skupina lidí v
parku. A co když vám řeknu, že to tak vážně je?. Pohyb je jeden z nejdůležitějších faktorů krásy. Díky němu, vyčistíte hlavu, prokrvíte celé tělo, zpevníte pokožku, odbouráte nějaké to kilo. Při pohybu na sluníčku se můžete i opálit, zvětšíte kapacitu svých plic, snížíte chutě. V neposlední ředě, se můžete seznámit s novými lidmi, a vytvořit si nové koníčky, či dokonce zdravé závislosti.

5. Neustále se omílá, že japonky bez ochraného krému nevijdou na slunce, a podívejte se, jak se jim to vyplácí. A protože jejsou všichni bohatí, tak jsou ve veliké oblibě domácí pleťové masky z mléka, tvarohu, ovoce mehu, oříšků či vajec. Hojně si dělají i peelingy z řas a soli (samozřejmě né té kuchyňské), masky na vlasy, třeba z octu nebo vaječného bílku. A na suché paty a jizvy mají také řešení: sádlo, ale to neni k jídlu, sádlo prostě nekonzumují, to je tu k takovýmto účelům.

6. Kráse se musí pomoct. Nerovnosti řeší šetrným, a dokonalým makeupem, nádhernými očními víčky, umělýma řasama. Velice oblíbený je i nail art. Jsou ve zdobení nechtů neskutečne zručné. A pak jsou tu ty vlasy! Tak za ty může samozřejmě i geny, ale stálá péče má větší podíl.


Článek darovala Dezmins
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elin Elin | Web | 9. července 2011 v 12:33 | Reagovat

Nádherný článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama